start-teznia

Podobnie jak w latach ubiegłych, tegoroczny sezon uzdrowiskowy przy radlińskiej tężni rozpocznie się Pierwszego Dnia Wiosny, 21 marca 2017 roku.
W tym roku na kuracjuszy czeka o wiele więcej atrakcji niż w latach ubiegłych – przy tężni powstał już kompleks rekreacyjny, pojawiły się siłownia na wolnym powietrzu, plac zabaw dla dzieci, punkt gastronomiczny, brodzik do leczenia metodą ks. dr. Kneippa, oraz urokliwy stawek z pomostem.

W tym sezonie kuracjusze będą mogli korzystać z inhalacji z wykorzystaniem zdrowotnej solanki z Ciechocinka, oraz z Dębowca.
Tradycyjnie już apelujemy i prosimy nie parkować w pobliżu tężni, w miejscach nie przeznaczonych na postój. Na ul. Wypandów funkcjonuje strefa zamieszkania (parkować wolno TYLKO w wyznaczonych do tego miejscach). Poza tym pamiętajmy, iż duża emisja spalin poważnie zakłóca zdrowotny charakter inhalacji solankowych.  Jesteśmy na etapie prac projektowych związanych z rozbudową bazy parkingowej, więc niebawem będziemy mogli ugościć większą ilość samochodów, w bezpiecznej odległości od samego obiektu.

Tężnia pracować będzie przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu, aż do zakończenia sezonu (późną jesienią 2017).

Nowy sezon przy tężni – od 21 marca!

Post navigation