Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Tężnia wraca do pracy! – Tężnia w Radlinie

Tężnia w Radlinie rozpoczęła swoją „uzdrowiskową” pracę – później niż miało to miejsce w ubiegłych latach (tężnia rozpoczynała zazwyczaj pracę z pierwszym dniem wiosny). Opóźnienie spowodowane było dużą skalą zachorowań i sytuacją pandemiczną w naszym kraju. W momencie kiedy przystąpiono do zmniejszenia obostrzeń związanych z tego typu miejscami, zapadła decyzja o ponownym uruchomieniu obiektu leczniczego w Radlinie.

Tężnia rozpoczęła już swoją pracę od minionej soboty, jednak z powodu kapryśnej pogody, dopiero od tego tygodnia ma szansę faktycznie przyciągnąć kuracjuszy. Póki co nieczynne pozostają jednak baseny do hydroterapii oraz place zabaw. Cały czas czynna jest część parkowa, wraz ze stawem, oraz punkt gastronomiczny.

Przerwa spowodowana koronawirusem nie była jednak zmarnowana. Zakład Gospodarki Komunalnej uzupełniał kostką brukową ścieżkę w górnej części parku przy tężni. Prace są jeszcze kontynuowane jednak w żadnym wypadku nie przeszkadza to w korzystaniu z obiektu.

Przypominamy, aby NIE PARKOWAĆ przy tężni (ul. Wypandów to strefa zamieszkania, parkować można WYŁĄCZNIE na oznaczonych miejscach). Parking dla kuracjuszy znajduje się ok. 300 m od obiektu.

 

parking-dla-kuracjuszy
Parking dla kuracjuszy
Tężnia wraca do pracy!

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *