Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Parkingi – Tężnia w Radlinie

Dla korzystających z tężni solankowej w Radlinie przygotowaliśmy parking na 40 miejsc postojowych, 2 miejsca dla niepełnosprawnych oraz 3 miejsca dla małych busików.
Oprócz tego mamy jeszcze ok. 10 miejsc postojowych. Wszystko oddalone zaledwie 300 metrów od konstrukcji tężni w Radlinie.


Plan parkingu:

 

Odwiedzającym tężnię w Radlinie przypominamy, że ul. Wypandów na której umiejscowiona jest tężnia jak i parking, jest objęta tzw. strefą zamieszkania. To znaczy, że parkować można tylko i wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych. Parkowanie na poboczach, w tym przede wszystkim przy samej tężni będzie skutkowało mandatem.
Przy samym obiekcie tężni znajduje się kilka miejsc postojowych, przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych. Poza tymi miejscami parkowanie przy tężni jest zabronione.

 

Inne parkingi w centrum:

Jeśli nie znajdą Państwo wystarczającej ilości miejsc parkingowych przy ul. Wypandów, mogą skorzystać Państwo z parkingów oddalonych od tężni ok 10 – 15 minut idąc pieszo. To niewiele a zdecydowanie ułatwi poruszanie się kuracjuszy w stronę tężni i ulepszy jakość inhalacji.

  • Parking przy ulicy Cmentarnej i Sienkiewicza – ok 5 minut spacerem od tężni

  • Parking przy Urzędzie Miasta Radlin – ok 15-20 minut spacerem od tężni
    (UWAGA! Na czas budowy marketu przy ul. Rymera parking otwarty tylko w tygodniu roboczym od 6.00 do 21.00)

Parking przy Obiekcie Gimnastycznym im. Leszka Blanika (tzw. „Sokolnia”) –  ok 15-20 minut spacerem od tężni.

  • Parking przy Miejskim Ośrodku Kultury i Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji –  ok. 20 minut spacerem od tężni