Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Spektakl teatralny przy tężni. Zapraszamy! – Tężnia w Radlinie

 

W najbliższą niedzielę 2 lipca 2017 r. przy tężni solankowej w Radlinie odbędzie się niecodzienne widowisko teatralne w wykonaniu legendarnego Teatru Wodzisławskiej Ulicy.
Spektakl o wszystko mówiącym tytule „Szalone Lata Dwudzieste” rozpocznie się o godzinie 18.30.

W „Szalonych latach dwudziestych” natchniony liryzm piosenek ociera się o niezbyt skomplikowany rubaszny humor skeczów oraz migawek scenicznych. – W spotkaniu z publicznością staramy się wyczarować nastrój tanga “Jak za dawnych lat” z filmu „Manewry miłosne” do słów Jerzego Jurandota z muzyką Henryka Warsa, klimat kabaretu Qui pro quo z czasów królowania na scenach Zuli Pogorzelskiej, Miry Zimińskiej, Adolfa Dymszy, Tadeusza Faliszewskiego, Eugeniusza Bodo oraz wielu innych gwiazd. – mówią aktorzy Teatru Wodzisławskiej Ulicy.
W kabarecie dwudziestolecia międzywojennego miłość potrafi przemienić szare życie w piękną baśń, jak chce piosenka. Raz po raz ten natchniony liryzm piosenek ociera się o niezbyt skomplikowany, rubaszny humor skeczów oraz migawek scenicznych, zupełnie odmienny od tego, jaki proponują dzisiejsze kabarety, ale bynajmniej nie tak wyszukany, jak byśmy może oczekiwali. – Mówimy oraz śpiewamy słowami Juliana Tuwima, Jerzego Jurandota oraz autorów nieznanych z imienia czy nazwiska a cytowanych w antologii Stanisława Wielanka“Szlagiery starej Warszawy”. Zapraszamy do wspólnego śpiewania powszechnie znanych z radia czy telewizji piosenek z tamtych lat. Zapraszamy do szalonej zabawy i niczym nieskrępowanego głośnego śmiechu, czego nie tylko naszej Publiczności, ale też sobie życzymy – zapraszają aktorzy.

Spektakl „Szalone Lata Dwudzieste”
Teatr Wodzisławskiej Ulicy
2 lipca 2017, godz. 18.30
Tężnia w Radlinie

Spektakl teatralny przy tężni. Zapraszamy!

Post navigation